AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI, yürütmüş olduğu #Elazığiçinnöbetteyim programı kapsamında Doğukent Mahallesindeydi. 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Doğukent Mahallesinde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen NAZIRLI, " Her daim sahada olmaya,vatandaşımızın yanında olmaya AK Parti olarak devam edeceğiz." ifadelerinde bulundu. 

PALU'DA 'NAZIRLI' RÜZGARI! PALU'DA 'NAZIRLI' RÜZGARI!

Milletvekili NAZIRLI, #Elazığiçinnöbetteyim programı kapsamında ekstra olarak kadınlara özel düzenlenen program yine Doğukent Mahallesinde gerçekleşti. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte kadınların sorunlarını, talep ve önerilerini dinleyen Nazırlı " Gerekli notlarımızı aldık. Kesin çözeriz diye kimseye söz vermiyoruz ama çözmek için elimizden geleni yapacağız" dedi. 

 NAZIRLI, KUYUMCULAR ÇARŞISI ve SARAY CAMİİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ 

 Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı'yı ziyaret edip. Kuyumcular çarşısı esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerine Saray Camii civarı esnafıyla devam etti .Ziyaretleri esnasında yoğun ilgiyle karşılanan Nazırlı, "Bütün mücadelemiz vatandaşlarımızın, esnaflarımızın bizden isteklerini yerine getirmektir. Var gücümüzle Elazığ için her daim çalışmaya devam edeceğiz " ifadelerinde bulundu. 

Editör: İzzet TUMAY