ELAZIĞ’DA 13 ADET RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ ELAZIĞ’DA 13 ADET RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Elazığ’da üniversite öğrencilerinin yurt ihtiyacını karşılamak üzere inşa edilen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtları (GSB), sunduğu imkanlarla beğeni topluyor. 

Elâzığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı GSB yurtları, her odasındaki özel kullanım alanlarının yanı sıra spor salonlarından resim, müzik atölyelerine kadar ki sosyal tesisleriyle öğrencilerine otel konforu sağlıyor. Birçok sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler için imkân sağlayan öğrenci yurtları, ayrıca gençlere yönelik açılan çeşitli kurslarla da kendilerini geliştirmesini sağlıyor. 
Kaldıkları yurt ile ilgili düşüncelerini paylaşan ebelik bölümü 3. sınıf öğrencisi Zehra CANPOLAT, "3 senedir Sare Ana Yurdunda kalıyorum. Yurdumdan gayet memnunum. Personel ve arkadaş ile yurttaki sosyal ortamımız gayet güzel. Ramazan ayı da güzel gidiyor. Güzel bir Ramazan tablosu hazırladık" dedi. 
İşletme bölümü son sınıf öğrencilerinden Meriç ÇELTEK, "Ben de 3 yıldır Sare Ana Kız Yurdunda kalıyorum. Kantinde, idari personelden, yurttan çok memnunuz. Kış bahçesi, kantin dizaynı her şey çok güzel ve bizim için elverişli” diye konuştu. 

Editör: Haber Merkezi