5 yıllık görev süresinde 116 projeyi yatırıma dönüştürerek Elazığ’ın değerine değer katan ve yeni dönemde de her alanda marka projeleri hayata geçirerek şehri bölgede lider il konumuna taşımayı hedefleyen Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Olgunlar Mahallesi’nde yoğun ilgi ile karşılandı. Mahalle sakinleri, “Elazığ seninle gurur duyuyor.” sloganları ve sevgi gösterileri ile Başkan Şerifoğulları’nı bağrına bastı. 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarına yoğun tempoda devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu sloganı ile yeni dönemde istihdamdan, kalkınmaya, ulaşımdan, turizme, aile, kadın ve çocuktan, kültür ve sanata, kentsel ve yerinde dönüşüme kadar her alanda hayata geçireceği projelerle Elazığ’ı bölgede lider il konumuna getirecek olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ziyaret ettiği her yerde yoğun ilgi görüyor.

OLGUNLAR MAHALLESİ, BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NI BAĞRINA BASTI

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları, mahalle buluşmaları kapsamında Olgunlar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. “Elazığ seninle guru duyuyor." sloganları ve yoğun sevgi gösterileri ile Başkan Şerifoğulları’nı adeta bağrına basan Olgunlar Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar, 2024-2029 yılları arasında yine, yeniden Başkan Şerifoğulları’na Şehrül Emin makamını emanet etmek için desteklerinin artarak devam edeceğini dile getirdi. 
MERKEZ İLÇE BAŞKANI ÇALIŞKAN; “OLGUNLAR MAHALLESİ, PROGRAMIMIZI MİTİNG ALANINA ÇEVİRDİ”
Mahalle sakinlerinin mitinge çevirdiği programda konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan; “Olgunlar Mahallesi programımızı adeta miting alanına çevirdi. Bütün mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Bu akşam burada görüyoruz ki, Olgunlar Mahallesi başta olmak üzere Elazığ’da sandıkları patlatacağız ve Şahin Başkanımıza yeniden şehrin Şehrül Emin makamını teslim edeceğiz inşallah.” dedi.
 

KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “BAŞKANIMIZ, ŞEHRİMİZE GERÇEK BELEDİYECİLİĞİ İLMEK İLMEK İŞLEDİ”

Başkan Şerifoğulları’nın 5 yılda önemli yatırımlara imza attığını ifade eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver; “Elazığ AK Parti’nin kalesidir. Elazığ liderini yalnız bırakmayan vefa şehridir. Bu akşam bu salonu mitinge çevirerek şehrimize yapılan yatırımlara karşılık vefanızı gösterdiniz. Belediye Başkanımız, 5 yılda her alanda şehrimize önemli hizmetlerde bulundu, gerçek belediyeciliği ilmek ilmek işledi. Yeni dönemde de kıymetli projelere imza atacak. 31 Mart’ta Sayın Başkanımıza vereceğiniz desteklerden eminiz. Bu toplantıda bir kez daha Elazığ’ın yine, yeniden Şahin Şerifoğulları dediğine şahit olduk.” ifadesinde bulundu. 

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM” “SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM”

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI KÜRÜM; “ELAZIĞ KARARINI VERMİŞ”

Elazığ’ın kararını verdiğini bir kez daha gördüklerini dile getiren AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm; “Bu coşkuyu gördüğümüzde bir kez daha anladık ki, Olgunlar Mahallesi Elazığ’ın diğer 42 mahallesi gibi kararını vermiş ve bugün bizlere diyor ki; “Şahin yükseklerden uçar.” Gittiğimiz her mahalle buluşması her zaman çok coşkulu geçiyor. 31 Mart’ta bu coşkuyu taçlandırmak için gece gündüz durmadan Elazığ için çalışan Şahin Başkanımıza destek vereceğinizden eminiz.” diye konuştu.
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “OLGUNLAR MAHALLESİ 31 MART’TA DA SANDIKLARI PATLATACAK “
Olgunlar Mahallesi’nin yeni dönemde de en güçlü desteği vereceklerine inandıklarını dile getiren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Olgunlar Mahallesi’nin yiğit, mert, dürüst, çalışkan, vatansever mahalle sakinleri, toplantımızı miting alanına çevirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. 2019 yılında sizlerin karşısına çıktığımızda Olgunlar Mahallesi bizlere en güçlü desteği veren mahallelerimizden oldu. Bugün yine görüyoruz ki, Olgunlar Mahallesi 31 Mart’ta da inşallah sandıkları patlatacak.” dedi.
 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “KENTSEL VE YERİNDE DÖNÜŞÜMÜ ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Birbirinden kıymetli projeleri Elazığ’a kazandıracaklarını ifade eden Başkan Şahin Şerifoğulları; “Belediyecilik hizmet kapısı ve şehre duyulan sevdanın adıdır. Belediyecilik milletin derdi ile hem hal olmak, proje üretmek ve yatırımlar yapmaktır. 2019 Yerel Seçimleri'nden önce Elazığ’a değer kazandıracak projelerimizi 5 yılda birer birer yatırıma dönüştürdük. Görev süremiz boyunca 116 projemizi aziz şehrimize kazandırdık. Yeni dönem için yine sahadayız, her mahallemizi ziyaret edip projelerimizi anlatıyoruz. Yeni dönemde Elazığ’ımızı bölgede lider il konumuna getirecek marka projelerimizi oluşturduk ve beğenilerinize sunduk. İstihdam ve kalkınmadan, gençlik ve spora, aile, kadın ve çocuktan, ulaşıma, turizmden, kültür ve sanata, çevre ve şehirciliğe kadar her alanda şehrimize çağ atlatacak kıymetli projelerimizi Elazığ’ımıza kazandıracağız. Özellikle kentsel ve yerinde dönüşümü çok önemsiyoruz. Olgunlar Mahallemizin de içinde bulunduğu 16 mahallemizde kentsel ve yerinde dönüşüm çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizim tek gayemiz, aziz şehrimizin her alanda kalkınmasına katkı sağlamak.” ifadesinde bulundu.

Editör: İzzet TUMAY