Elazığspor’un ve Türk Futbolunun Önemli Eski Futbolcularından ve Teknik Adamlarından Ömer Faruk Gökçe vefat etti…

Elazığspor’un ve Türk Futbolunun Önemli Eski Futbolcularından ve Teknik Adamlarından Ömer Faruk Gökçe, geçirdiği kalp krizi sonrası 62 yaşında vefat etti.
Futbolculuk kariyerine Elazığspor’da başlayan daha sonra sırasıyla Gaziantepspor, Diyarbakırspor, Tarsus İY, Aksarayspor ve Sökespor gibi takımlarda forma giyen 1998 yılında futbolculuk kariyerine nokta koyarak futbol yaşantısına antrenörlük yaparak devam etti. 2 gün önce kalp krizi geçiren ve Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde müşahede altında tutulan Ömer Faruk Gökçe, sabah saatlerinde durumu ağırlaşınca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Öğlen taburcu olması beklenen Gökçe’nin vefatı yakınları ve spor camiasını yasa boğdu. Ömer Faruk Gökçe için Cuma Namazı’na müteakip İzzetpaşa Camisi’nde cenaze namazı kılınarak, Harput’ta Aile mezarlığına defnedilecek. Gökçe Ailesi Sürsürü İmam-ı Azam Camii’nde kabul edecek. 

HÜDA PAR ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞINDAN KUR'AN-I KERİM YAKMA EYLEMİNE TEPKİ! HÜDA PAR ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞINDAN KUR'AN-I KERİM YAKMA EYLEMİNE TEPKİ!

Turan Gazetesi olarak merhum Ömer Faruk Gökçe'ye Cenabı Allah'tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.