İzzet TUMAY - AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’na kalabalık bir toplulukla giderek Akçakiraz Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı resmi başvurusunu yapan İbrahim ORMANOĞLU, ‘’Türkiye’nin Yeni Yüzyılı’nda Akçakiraz’a Yeni Yüzler Gerek’ sloganımızla Bugün, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Elazığ ili Akçakiraz Beldesi ilçemizden Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı kamuoyuna resmi olarak duyurmak istiyorum'' dedi. 

a0150a99-4948-42e6-9678-db8b31bb462e

Belediye Başkanlığı aday adaylığı resmi müracaatının ardından bir değerlendirme yapan ORMANOĞLU, ‘’Sözlerime şöyle başlamak istiyorum. Öncelikle bugün buraya bizlerle gelen, davamız için gelen tüm gönül dostlarımıza hoş geldiniz demek istiyorum. Bizim Gayemiz Akçakirazımızı daha da geliştirmek, daha da güzelleştirmektir. Biz bu yola bunun için çıktık. Kısaca kendimi tanıtayım lakin beni bir çoğunuz zaten tanıyor. Ben İbrahim Ormanoğlu, 1981 Doğumluyum, Evli ve 3 çocuk babasıyım. İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum ve Kuyulu Orta Okulu’nda Sosyal Bilgiler Öğretmenliği yapıyorum.

ELAZIĞ’DA ‘HAYATA İYİLİK KAT’ PROJESİ SÜRÜYOR  ELAZIĞ’DA ‘HAYATA İYİLİK KAT’ PROJESİ SÜRÜYOR 

a84e9ce6-e553-430c-90ff-fa7d5b29bd03 

‘’VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK İSTİYORUZ’’ 

Ayriyeten kendi aile şirketimiz olan ve Elazığ’ın istihdamına katkı sunmak için var gücümüzle çalıştığımız Orçim Şirketler Grubu’nda uzun yıllardır yöneticilik yapıyorum. Orçim Şirketler Grubu’nda yaklaşık 300’e yakın mesai arkadaşımız var ve biz bu aile şirketimizde şehrimiz ve güzide ilçemiz Akçakiraz’ın daha da güzel yerlere gelmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye yüzyılına girdiğimiz bu dönemde, Türkiye artık üreterek büyümek istiyor. Yeni dünyada yerini böyle almak istiyor. Cumhurbaşkanımız da ekonomik ve diğer alanlarda hür ve bağımsız Türkiye'ye yolculuğunu başlatmış durumda. Bizler de bu davada hem Akçakiraz için hem de ülkemiz için bilgi ve birikimlerimizle can siperhane çalışıp, vatandaşlarımıza hizmet etmek istiyoruz. 

aee8d9ce-069e-4842-a904-7aa6661bc228

‘’BİZLER CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN HER ZAMAN YANINDA YER ALDIK’’ 

Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın her zaman yanında yer aldık. Bizler Adalet ve Kalkınma Partisi’ne kurulduğu günden bu yana gönlümüzü verdik ve hep AK Partimiz için çalıştık. Akçakiraz’ın Türkiye Yüzyılı’nda yerini daha iyi bir şekilde alması için, ülkemizin tam bağımsızlığı için vatandaşlarımız için, masum insanlarımız için, emekçimiz için, emeklilerimiz için bizler bugün Akçakiraz Belediye Başkan Aday Adaylığımızı açıklıyor ve hazırladığımız birçok proje ile Akçakiraz’ın gelişimine büyük katkılar sunacağımıza söz veriyoruz! Sevdamız olan Akçakirazımız için AK Parti Belediye Başkan aday adaylık müracaatımızı bugün gerçekleştirdik. Bugün gönül verdiğimiz partimiz AK Parti’nin Elazığ İl Başkanlığı Binası’na giderek, Akçakiraz’ın daha da profesyonel ellerde yönetilmesi için aday adaylık müracaatımızı gerçekleştirdik. Bu yola çıktığımız ilk günden beri bize büyük destekler veren ve yanımızda yer alan tüm dostlarıma, hemşehrilerime teşekkür ederim. Bizler hem Akçakiraz’ımızın hemde Elazığ’ımızın daha da gelişmesi, kalkınması ve güzelleşmesi için var gücümüzle çalışacağız. Akçakiraz’a Hizmet Bizim İşimiz! Beldemize dair çok güzel hayallerimiz var. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Dua ve desteklerinize talibiz.’’

c36f1e2e-9d3d-4923-8e1b-43a9a785aaba