Yeniden Refah Partisi Akçakiraz Belde Belediye Başkan Adayı İbrahim ORMANOĞLU, ‘’Bizim başımıza hiçbir zaman Allah’ın yazdığından başka birşey gelmez…’’ dedi.
‘’Yaşadığım belirsizlikler beni Akçakiraz’ımıza hizmet yolundan vazgeçiremedi ve şimdi daha güçlü, daha mutlu, daha gür bir ses ile hizmet meşalesini yakmamı sağladı’’ diyen Yeniden Refah Partisi Akçakiraz Belde Belediye Başkan Adayı İbrahim ORMANOĞLU, şunları söyledi: ‘’Akçakiraz’ımıza Hizmet Bizim İşimiz” diyerek hemşehrilerimize şeffaf belediyecilik ve adil düzen anlayışını göstermek maksadıyla çıktığımız bu kutlu yolda yaşadığım ‘bazı belirsizlikler’ Yeniden Refah Partisi’nde siyaset yapmamı gerektirmiştir.
‘’KRONİK SORUNLARI BİZ ÇÖZECEĞİZ, AKÇAKİRAZ’IMIZI REFAHA ERDİRECEĞİZ…’’
Yaşadığım belirsizlikler beni Akçakiraz’ımıza hizmet yolundan vazgeçiremedi ve şimdi daha güçlü, daha mutlu, daha gür bir ses ile hizmet meşalesini yakmamı sağladı. Bizler Akçakiraz’ımız için varız, artık daha güçlüyüz ve daha mutluyuz.
Siz değerli dostlarımın destekleriyle daha güzel, daha âdil, daha huzurlu ve daha sevgi dolu bir Akçakiraz’ı inşâ etmek için hazırım! Yeniden Refah’ta buluşalım,
Şeffaf belediyecilik anlayışını hep birlikte sağlayalım! Kronik sorunları biz çözeceğiz, Akçakiraz’ımızı refaha erdireceğiz…’’