İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak ÖZGÜL, Elazığlı vatandaşların, ekonomik kriz nedeniyle ve ülkenin iyi yönetilmediği için mutsuz olduğunu, geleceğe de umutsuz baktığını ifade etti.
İyi Parti’nin 81 ildeki ve Elazığ’daki en genç belediye başkan adayı Burak ÖZGÜL, seçim çalışmalarına devam ediyor.
Seçim çalışmaları kapsamında; Mimar Faruk Caddesi, Muammer Çorbacıoğlu Caddesi  ve Namık Çiftçi Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, “Ekonomik kriz vatandaşlarımızı çok olumsuz şekilde etkiliyor. Yerel esnaflarımızın ticareti durma noktasına gelmiş” dedi.

6C33Bb81 Ee43 43F5 Bc24 3A9F601D9Df7

HALKIN MESAJI; “HERKES HER ZAMAN ALDATILAMAZ” HALKIN MESAJI; “HERKES HER ZAMAN ALDATILAMAZ”

“31 MART’TAN SONRA ELAZIĞ İÇİN EN İYİ OLACAK”

Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, “İl Başkanımız ve teşkilat üyelerimizle birlikte Mimar Faruk Caddesi, Muammer Çorbacıoğlu Caddesi ve Namık Çiftçi Caddesindeki vatandaşlarımızı ve esnaflarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın bizlere ve partimize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Ülkemizde yaşanan kriz ve mevcut hükümetin kötü yönetiminden dolayı vatandaşlarımız zor durumda. Emeklilerimizin maaşları yetersiz, hangi emekliyle bir araya gelsek maaşlarının yetersiz olduğunu ifade ediyorlar. Acilen emeklilerimize elle tutulur bir zam yapılması gerekiyor. Yerel esnafımız iş yapamıyor. Sadece ulusal firmaların şubeleri iş yapıyor. Yerel esnafımıza acilen destek verilmesi gerekiyor. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Türkiye İyi olacak, Elazığ İyi olacak” dedi.
 

Editör: İzzet TUMAY