İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak ÖZGÜL, Belediye Başkanlığını kazanan aday seçim sonrası parti rozetini çıkarması gerektiğini ifade ederek “Biz, nasip olur Belediye Başkanı olursak bir bölgenin, bir kesimin belediye başkanı olmayacağız tüm Elazığ’ın belediye Başkanı olacağız” dedi. 

ELAZIĞ’DA İKAMET YANGINI ELAZIĞ’DA İKAMET YANGINI

İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak ÖZGÜL, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde sürdürüyor. 

İyi Parti Elazığ İl Başkanı Habip Yaşar, İl Teşkilatı ve İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmaları kapsamında; Karakoçanlılar Dernek Başkanı İlhami Yaşa, Elazığ Çemişgezekliler Derneği (ELÇEMDER) Başkanı Gürkan Öztürk, Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve 50’ler Çarşısı esnaflarını ziyaret etti. 

Cd38Fbd3 Cddb 4202 9468 1Cce357443E7

“İLİMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACI VAR” 

İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül; “Seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her kesimdeki vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Karakoçanlılar Dernek Başkanı İlhami Yaşa, Elazığ Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk, Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve 50’ler Çarşısı esnaflarını ziyaret ettik. Başkanlarımıza ve esnaflarımıza ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederim. Ziyaretlerimizde projelerimiz hakkında bilgiler aktarıyoruz. Biz İyi Kadrolar, bir kesimin adamı olmayacak.31 Mart’ta seçimi kazanırsak parti rozetini hemen çıkaracağız. İlimizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacı olduğu zamanlar. Bizler ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY