GÜRSEL EROL’A 'YILIN SİYASETÇİSİ' ÖDÜLÜ GÜRSEL EROL’A 'YILIN SİYASETÇİSİ' ÖDÜLÜ

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ, beraberindeki heyetle birlikte Maden ilçesinde yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi.  

Maden İlçe Başkanı Yılmaz Kırtay, Maden Belediye Başkan Adayı Musa Orhan ve parti teşkilatı üyeleri ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Prof. Dr. Keleş, ilçenin nabzını tuttu. 

Ekip, Kızıltepe köyünde AFAD konutlarının altyapı çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca, esnafları ziyaret ederek onların istek ve taleplerini dinleyen Prof. Dr. Keleş ve ekibi, çözüm yolları üzerine istişarelerde bulundu. Prof. Dr. Keleş, "İlçemizin can damarı olan değerli esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyor, güleryüzleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum," dedi. 

 Maden ilçesindeki vatandaşlarla da bir araya gelen Prof. Dr. Keleş, onların hal ve hatırlarını sorarak, samimi sohbetler gerçekleştirdi. Kaymakam Sayın Mustafa Atış ve ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret eden heyet, ilçedeki güncel çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. 

Editör: Haber Merkezi