Türkiye’nin en çok ilgi gören animasyon çizgi filmi Rafadan Tayfa tiyatro ekibi, Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinlikleri'nde Elazığlı miniklerle buluştu. 

 Ramazan etkinlikleri kapsamında sevilen ve ilgiyle izlenilen çizgi filmlerden Rafadan Tayfa Çocuk Tiyatrosu miniklerle buluştu. Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'ni dolduran minikler; Hayri, Mert, Kamil, Akın, Sevim ve Hale karakterleriyle birlikte hem şarkı söyleyip dans ettiler hem de spor yapıp doyasıya eğlendiler. ''Rafadan Tayfa'' ekibini sadece minikler değil, aileleri de keyifle izledi. Miniklere unutulmaz bir gün yaşatan çizgi karakterler, hem miniklerden hem de ailelerinden tam not aldı. 

Aileleriyle birlikte Ramazan etkinliklerine katılan minikler, Rafadan Tayfa tiyatro ekibinin gösterisinin ardından kendileri için düzenlenen oyun araç ve gereçleriyle donatılan çocuk etkinlik alanında doyasıya eğlendiler. Sihirbazlık gösterileri, yüz boyama etkinliği, Karagöz-Hacivat gölge oyunu, ip atlama, ip çekme, çuvalla koşma, hulahop çevirme gibi yarışmalarla dolu olan alanda keyifli bir gün geçiren minikler Elazığ Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinde unutulmaz bir gün daha yaşadılar. Minikler ve aileleri düzenlenen Elazığ Belediyesi Ramazan etkinliklerinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve son derece keyifli vakit geçirdiklerini ifade ederek Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler. Elazığ Belediyesi tarafından kurulan stantda ise çocuklara patlamış mısır ve pamuk şekeri ikram edildi. 

EŞREF ZİYA TERZİ BU AKŞAM SEVENLERİYLE BULUŞACAK 

Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinlikleri'nde, 17 Mart Pazar günü (Bugün) saat 20.30’da ilahi sanatçısı Eşref Ziya Terzi birbirinden güzel eserleriyle sahne alacak. 

YARIN AKŞAM ELAZIĞ BELEDİYESİ MUSİKİSİ TOPLULUĞU SAHNE ALACAK 

Ramazan etkinliklerinde 18 Mart Pazartesi günü saat 20.30’da Elazığ Belediyesi Musikisi Topluluğu sahne alacak. 

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR 

ELAZIĞ’DA 13 ADET RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ ELAZIĞ’DA 13 ADET RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “On bir ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatının şehrimizde birlik ve beraberlik içinde coşkuyla yaşanmasına katkı sağlamak adına hazırladığımız Ramazan programlarımıza tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” denildi. 

Editör: Haber Merkezi