FATİH KIRAN, ELAZIĞSPOR’A VEDA ETTİ! FATİH KIRAN, ELAZIĞSPOR’A VEDA ETTİ!

Elazığ’ın 3. ligdeki takımlarından 23 Elazığ FK’da yaşanan belirsizlik sonrasında başarılı genç teknik adam Samet Ersöz, 23 Elazığ FK’dan ayrıldığını açıkladı. 

Elazığ’ın 3. Ligdeki takımlarından 23 Elazığ FK’da yeni sezon öncesinde belirsizlik devam ediyor. Takımların yeni sezon için transferlerini yaptığı ve sezon öncesi hazırlıklara başladığı şu günlerde temsilcimizdeki belirsizlik, bazı yol ayrımlarına da neden oluyor. Takımın önemli isimlerinden İbrahim Kaya’nın şampiyonluk adaylarından Erbaaspor’a transfer olmasının ardından yeni sezon için yönetimle görüşmeyi bekleyen futbolcular da karar verme aşamasına geldiler. Bu gelişmelerle birlikte takımda önce antrenör olarak görev yapan ardından tek sorumlu olarak görev yapan ve başarılı çalışmalara imza atan teknik sorumlu Samet Ersöz de takımdan ayrıldı. Kulüpte yaşanan belirsizliğin yanısıra, yeni sezon planlamasının da henüz yapılmaması futbolcular gibi teknik sorumlu Samet Ersöz’ü de yol ayırımına getirdi. Genç teknik adam yaptığı açıklamada, “23 Elazığ Futbol kulübünden ayrılmış bulunuyorum. Her şeyin hayırlısı olmasını diliyorum” sözleriyle bordo beyazlı kulübe veda etti.  

23 Elazığ FK’da gösterdiği başarılı performansla taraflı-tarafsız her kesimin takdirini toplayan Samet Ersöz, sezon başında kendisine yapılan teklifleri kabul etmeyip kulübü 23 Elazığ FK’yı tercih etmişti. Bu gelişmeyle birlikte teknik sorumlu Samet Ersöz’ün sezon içerisinde kendisine yapılacak teklifleri değerlendirmeye alacağı öğrenildi. 

Editör: Haber Merkezi