Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde, Cerrahi Onkoloji, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkoloji ve Tıbbi Patoloji uzmanlarının katıldığı multidisipliner yaklaşımlar ile kanser hastalarına en uygun tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği, üstün fiziki özellikleri, teknolojik donanımları ve multidisipliner tedavi yaklaşımıyla hastalarına şifa olmaya devam ediyor. Genel Cerrahi, Tıbbi Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi Kliniklerinde kanser türlerinin tedavisi günümüz tıbbında gelinen son yeniliklerle güvenle uygulanıyor.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği’nin onkolojik ve acil vakalarda şehrimize ve bölge illere başarıyla hizmet ettiğini ifade eden Opr. Dr.Abdullah KUT, “Laparoskopik ve açık yöntemlerle kolon tümörü ve mide kanseri ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirdiklerini’’ ifade etti.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ, İLİM VE HAYRA HİZMET VAKFI’NIN YAPIMI SÜREN ÖĞRENCİ YURDUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ, İLİM VE HAYRA HİZMET VAKFI’NIN YAPIMI SÜREN ÖĞRENCİ YURDUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Asude AKSOY ise, ‘Hastalarımıza tıbbın gerektirdiği en güncel tedavileri multidisipliner tedavi yaklaşımıyla sunduklarını, onkolojik tanılı ve henüz ileri evre konumuna gelmemiş hastalarda cerrahi öncesi neoadjuvan kemoterapi diye adlandırılan kemoterapi uygulamaları hastalardaki belirgin tümör yükünü azaltarak yapılan cerrahi müdahalelerin ardından belirgin sağ kalım avantajları sağlamaktadır” şeklinde konuştu.

Hastanede cerrahi onkoloji, medikal onkoloji, radyasyon onkoloji ve tıbbi patoloji uzmanlarının katıldığı multidisipliner yaklaşımlar ile kanser hastaları için en uygun tedavi şekilleri oluşturuluyor.