Şehit Burhan Gatfar Ortaokulunda çocuklara Matematik ve Fen Bilimlerini sevdirmek amacıyla yıl boyunca yapılan çalışmaların 3. Sergisi düzenledi. Düzenlenen programda okula kütüphanede açıldı.

Faydalı bir etkinlik olduğunu belirten Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Kömürlü, “Görsellerin bol olduğu bir etkinlik. Öğrencilerimizin ufuklarıyla yeni vizyonları ortaya koyarak yaptıkları etkinlikleri hep beraber gezdik. Başta emeği geçen tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Çok güzel eserler ortaya çıkarmışlar. Onlara ufuklar açan, yol gösteren değerli danışman öğretmenleri tebrik ediyoruz. Hem öğretmenlerimize hem öğrencilerimize bu imkanları sağlayan okulumuzun değerli yöneticilerini hem şahsım hem kurumum adına tebrik ediyorum” dedi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDE ŞAŞIRTAN BAŞKAN DEĞİŞİMİ! YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDE ŞAŞIRTAN BAŞKAN DEĞİŞİMİ!

Pandemiden dolayı sergiyi açamadıklarını ifade eden Şehit Burhan Gatfar Ortaokulu Okul Müdürü Abdulkadir Arısoy, “Okul kütüphanemizi bugün açacağız. Aynı zamanda yazlık bir kantin yaptık öğrencilerimizin hizmetine sunduk. Yazlık kantinimizi de açacağız. Şehit Burhan Gatfar Ortaokulu olarak eğitim öğretimimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Öncelik hedefimiz tabi ki LGS tabi ki akademik başarılar ancak bunların yanında sosyal etkinliklerimizi de ihmal etmeden öğrencilerimizi öğretmenlerimizi, velilerimizi arkamıza, yanımıza alarak son sürat hedeflerimize ulaşmaya çalışıyoruz” diye konuştu.