SEPTİOĞLU: ARTIK BİR DUR DEME ZAMANIDIR 

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk SEPTİOĞLU, seçim çalışmalarına hız vererek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 

31 Mart mahalli yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk SEPTİOĞLU, esnaf, STK ve mahalle ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, Elazığ için projelerini paylaşıyor. 

DURAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI DURAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen SEPTİOĞLU, “Ülke olarak iki veya üç devalüasyon yaşadık. Ancak adı konmadı. Ülke freni patlamış yüklü bir kamyon gibi. Artık bir dur deme zamanıdır.” Dedi. 

Dernek ve STK’lara yönelik ziyaretlerini de sürdüren Başkan Adayı Septioğlu, Elazığ Çölyak ve Glütensiz Beslenme Derneği ziyaretinde Çölyak hastalarının sorunlarını dinledi. Kendilerine geçen seçimlerde verilen sözlerin tutulmadığını belirten dernek üyeleri, “Bizlere söz verildi ama tutulmadı. Elazığ’da 7 bin hastamız var. Bizim en büyük ihtiyacımız fırın. Artık bu dönem verilen sözlere de inanmıyoruz.” Dediler. Septioğlu da sorunlarının çözümsüz olmadığını belirterek, “Bir fırın bir belediye için sorun olmaz. İnşallah 31 Mart’ta zafere ulaşırız ve şehrimizin sorunlarına birer birer çözüm oluştururuz.“ dedi. 

Mahalle toplantıları kapsamında Karşıyaka Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Adayı Septioğlu, yoğun bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Vatandaşlara “Laf değil iş üretelim, Bize düşen yapmaktır” diye seslenen Septioğlu, “Türkiye’nin ışığını Elazığ’dan yakacağız. Hak ve adalet çizgisinde, insanımıza hizmet için geleceğiz” diye konuştu. 

Editör: İzzet TUMAY