Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk SEPTİOĞLU, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. 

GÜL’DEN ‘SEÇİM’ ANALİZİ! GÜL’DEN ‘SEÇİM’ ANALİZİ!

Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar’ı ziyaret ederek çalışanlar ve kursiyerlerle bir araya gelen Başkan Adayı SEPTİOĞLU, esnaf ziyaretlerini de sürdürdü. Esnafları dinleyen Başkan Adayı SEPTİOĞLU, “Ülkemizde ekonomi açısından son derece kötü bir gidişat yaşanıyor. Belki üç dört defa devalüasyon yaşadık ama adı konmadı. Şimdi seçim süreci nedeniyle kötü gidişatı frenlemeye çalışıyorlar. Seçim sonrasını düşünmek bile istemiyoruz.” Dedi. 

Güneykent Mahalle sakinleriyle de buluşan Başkan Adayı SEPTİOĞLU, ziyaretlerinin her durağında vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. 31 Mart’ta zafere ulaşacaklarına inandıklarını, vatandaşların kendilerine gösterdiği teveccühün bunun bir göstergesi olduğunu belirten Başkan Adayı SEPTİOĞLU, “Hepiniz biliyorsunuz. Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla sizlerle buluşacağımız mitingimiz ‘belirtilen alanın miting alanı olmadığı’ gerekçesiyle engellendi. Bizler de adım adım bu şehri gezmeye, sizlerin gönlünde yerimizi almaya devam ediyoruz. Takdir hemşehrilerimizindir. Hemşehrilerimiz gereken cevabı 31 Mart’ta sandıkta verecektir. Ve bizlerde sizlerden aldığımız güçle, Elazığ’ımızı ahlak temelleri üzerine inşa edilmiş milli görüş belediyeciliğiyle buluşturacağız.” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY