Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk SEPTİOĞLU, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  

Başkan Adayı SEPTİOĞLU, seçim ziyaretleri kapsamında ev ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini dinledi. 

EROL'DAN BAKAN IŞIKHAN’A SORU ÖNERGESİ EROL'DAN BAKAN IŞIKHAN’A SORU ÖNERGESİ

Oldukça samimi havada geçen ziyaretlerde vatandaşlar tüm destekleriyle Başkan Adayı Septioğlu’nun yanında olduklarını ifade ederken, Septioğlu da gösterilen yoğun ve samimi ilgiden dolayı teşekkür etti.  

Septioğlu kurumlara yönelik ziyaretleri kapsamında ise ilk olarak Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren'i ve kurum personelini ziyaret etti.  

Septioğlu daha sonra da DSİ Bölge Müdürü Sebahattin Şamcı ve kurum çalışanları ile bir araya geldi.  

Esnaf ziyaretlerine de devam eden Septioğlu, ilk olarak Mevlana Caddesi ardından da Hürriyet Caddesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu, 31 Mart seçimleri için destek istedi.  

Septioğlu yaptığı açıklamada, “Yeni dönemde hemşehrilerimizin desteğiyle bu şehre hizmet için seferber olacağız. İlk işimiz de şehrimizde israf ve şatafatı bitirmek olacaktır. Hak ve adalet çizgisinden sapmadan, şehrimizin temel ihtiyaçları olan projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Hemşehrilerimiz bizim yanımızda olduklarını çok net bir şekilde ortaya koyuyorlar. Biz de bu güvene ve inanca layık olacağız. Elazığ’ımızı refah belediyeciliği ile buluşturacağız.” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY