Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk SEPTİOĞLU, iş İnsanları, dernekler ve mahalle buluşmalarını sürdürüyor.  

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM” “SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM”

İlimizde faaliyet gösteren bazı işletmeleri ziyaret eden başkan adayı SEPTİOĞLU, parti binasında Cumhuriyet Halk Partisi eski il başkanı Ali ÖZCAN ve beraberindeki heyeti ağırladı. ÖZCAN, ‘’ Elazığlı hemşerilerime Bir hak doğmuştur. Hakkı mücadeleye mücadeleyi de zafere ulaştırmak lazım. Çıkmış olduğunuz yolda başarılar diliyorum’’ dedi.   

Belediye Başkan adayı SEPTİOĞLU, “Çok kıymetli Gönül Dostlarım, civan mert yiğitler, Elazığ'ın yiğitleri hepiniz hoş geldiniz, sizleri en kalbi duygularımla sizi selamlıyorum. Duamız o dur ki, Ya Rabbi bu güzel İnsanlara iki cihanda da mahcup eylemesin. Biz laf değil şükür Allah'a ki icraatlerimizle göstermişiz, biz laf üretme peşinde değiliz, kavga peşinde değiliz, hizmet ve hizmetkârlık peşindeyiz. Biz geçmişte bunların hepsini yaptık bugün de Elazığ'da bir sıkıntı varsa hepsini çözeceğiz Allah'ın izniyle. Kavgadan yana kin’den yana ayrışmadan yana hiçbir zaman olmadık olmayacağız. Birleştireceğiz birlikte imar edeceğiz birlikte güzelleştirip birlikte hizmet edeceğiz. Yolların yeşil alanların problemlerin hepsini biliyoruz geldiğimiz zaman Cenabı Hak nasip ederse hepsini birlikte çözeceğiz. Memleketin ışığını Elazığ'dan yakacağız Allah'ın izniyle. Elazığ'dan yakacağımız Işık memleketimizi aydınlatacak. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi Allah'a emanet ediyor, destekleriniz için çok teşekkür ediyorum sağ olun var olun” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY