Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı olarak geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan tarafından açıklanan Faruk Septioğlu bugün Elazığ’a geldi.
Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Elazığ Havalimanı’da tarihi bir kalabalık ve coşkuyla karşılandı.

25E7002F A52A 4A3E Abd1 5D7A7D9A09D7-1
Elazığ Havalimanı’nda toplanan binlerce kişiye hitap eden Faruk Septioğlu, “Bizleri bu soğuk kış gününde bağrına basan siz değerli hemşehrilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz 94 ruhu ile Elazığ’da yeniden sandıkları patlatacak ve göreve geleceğiz. Kendine çalışan değil, kentine çalışan bir belediyecilik anlayışı ile bu aziz şehre ve insanlarına hizmet edeceğiz." dedi.

7A7F086B 724B 4Db1 896F Ab34843E1635

YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ 

ARAŞTIRMACI GAZETECİ ÇAKMAK’TAN AKIN’A İNCE AYAR! ARAŞTIRMACI GAZETECİ ÇAKMAK’TAN AKIN’A İNCE AYAR!

Elazığ Belediyesinin tüm sorunlarına vakıfız. Bunların çalışmalarını yapacağız.
Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Elazığ'a gelirken uçaktan aşağıya baktım. Her yer bembeyazdı. Biz de belediyecilikte beyaz bir sayfa açacak ve ilimize hizmet edeceğiz. Bugün burada ki bu coşku, geçmişte sizlere yaptığımız hizmetlerin bir karşılığının coşkusudur.  İlimize ve insanlarımıza hizmette hiçbir alanda eksik kalmayacağız. 94 ruhunu canlandıracağız. Lafla değil icraatla beledi hizmetlerini vereceğiz." ifadelerini kullandı.

D21087A5 0B32 403C Ac04 Bc7Dc7647B7B

Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkanı Nurettin Gül de, "Burada 94 ruhunu yeniden gördüm. 94 yılında bize yüzde 4 oy alamazsınız demişlerdi, biz sandıkları patlattık ve belediyelerin büyük bölümünü kazandık. Bugün burada yine aynı ruhu görüyorum. Aynı aşkla, aynı coşkuyla çalışacağız ve sandıkları yeniden patlatacağız. Bizden sonra 4 çeşit belediyecilik yapıldı: Rantçı belediyecilik, heykelci belediyecilik, örgütçü belediyecilik, yandaşçı belediyecilik. 31 Mart’tan sonra biz bunları elimizin tersi ile itecek ve ahlaklı belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. Kendine değil, kentine çalışan bir belediyecilik hizmeti verilecek." şeklinde konuştu.

GAZİ CADDESI’NDE KONVOYUN ÖNÜ KESİLDİ 

Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi’nin binlerce araçtan oluşan konvoyu Elazığ şehir merkezine doğru hareket etti ve 2 saatlik bir sürede ancak şehir merkezine geldi.
Gazi Caddesi’nde vatandaşlar tarafından konvoyun önü kesilmesi üzerine Faruk Septioğlu yeniden otobüsün üzerine çıkarak toplanan kalabalığa hitap etti.
Faruk Septioğlu burada yaptığı konuşmada her zaman diklenmeden dik durduklarını ifade ederek, Elazığlı hemşehrilerimiz her türlü hizmetin en iyisine layıktır. Bunu da 31 Mart’tan sonra hep birlikte gerçekleştireceğiz inşallah. Sizlere bu karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Elazığlılar yiğittir, merttir, yüreklidir.” dedi.

Editör: Haber Merkezi