İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı 3. Olağan İl Kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen Kongrede Başkan Servet Gürgözeler tekrar İl Başkanı seçilerek güven tazeledi.

Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 3. Olağan İl Kongresine saat 10:00 itibari ile başlandı. Tek liste ile yapılan kongrede Mevcut Başkan Servet Gürgözeler yeniden başkan seçildi. İYİ Parti Elâzığ İl Başkanlığı 3. Olağan İl Kongresine İYİ Parti 27. Dönem Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve Avukat Veysel Esen, Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz ile parti teşkilatı ve üyeler katıldı.

İyi Parti Elâzığ İl Başkanı Servet Gürgözeler’de yaptığı konuşmada” Bizlerin hedefi partimizi ilimizde birinci parti konumuna taşımaktır. Bunu sağlayacak çalışmalarımızı yapıyoruz. Üye kayıtlarımız sürüyor. Partimizin Kadın Kolları Başkanlığı büyük bir gayretle çalışmalarını sürdürüyor. İlçe ilçe mahalle mahalle, cadde cadde geziyoruz. Bundan sonraki süreç içinde bunlara ivme kazandıracağız.” dedi.

İyi Parti Elâzığ İl Başkanlığı kongresine katılan Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu yaptığı konuşmada; “Bizi susturmaya, bastırmaya, sindirmeye çalışanlara milletimiz 72 yıl sonra bir kez daha millet iradesinin üzerinde hiçbir gücün olmadığını hatırlatarak artık yeter söz milletindir diyerek sabırsızlıkla seçim sandığını beklemektedir. Biz demokrasiden, millet iradesinden, sandığa yansımasından yanayız. Sıkıntılı bir süreçten geçmekte olan ülkemizin bu sıkıntısını gidermek üzere partimiz iktidara adaydır. Partimizin çeşitli komisyonları yaptıkları projeler ile ülkemizi ve insanlarımızı sıkıntılarından kurtaracak projeleri hazırlamış bulunmaktadırlar. İlk 100 günlük, 200 günlük ve 300 günlük projelerimiz ile yapılacak çalışmalarımız hazır durumdadır. Bunu sağlayacak olan sizlersiniz. İYİ Partiyi iktidara taşımak üzere gerekli çalışmaları yapacaksınız. Burada gördüğüm Elâzığ bunu başaracak güce gelmiştir.” dedi.

ADAY ADAYLARI AĞIRDAN ALIYOR! ADAY ADAYLARI AĞIRDAN ALIYOR!

Konuşmaların ardından partiye katılan isimlerin rozetleri takıldı ve ardından seçime gidildi. Tek liste ile gidilen seçim sonucunda Servet Gürgözeler İl Başkanlığına seçildi.