AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ, beraberindeki heyet ile birlikte Sivrice ilçesine bağlı Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ EROL, GENÇLİĞİN SESİ OLDU MİLLETVEKİLİ EROL, GENÇLİĞİN SESİ OLDU

İlçe Başkanı Sayın Nafiz Yerebasan ve Belediye Başkan Adayımız Sayın Fethi Atagün ile birlikte merkezdeki vatandaşlarla bir araya gelen Keleş, kurum çalışanlarından merkezin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Merkezin sıcak ve samimi atmosferinde gerçekleşen ziyaret sırasında, Prof. Dr. Erol Keleş ve beraberindeki heyet, Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan vatandaşları ve atölyeleri ziyaret ederek, onlarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Ziyaret, merkezdeki vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunma fırsatı da sağladı. 

Prof. Dr. Keleş, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde yaşayan vatandaşlarımızın sıcak karşılaması ve hoş sohbetleri bizleri ziyadesiyle memnun etti. Burada gördüğümüz sevgi ve ilgi dolu ortam, toplumumuzun dayanışma ruhunu bir kez daha göstermiştir. Kurum çalışanlarımıza fedakar çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum," dedi. 

Editör: İzzet TUMAY