Elazığlı İş İnsanı Hasan SARI, Gazeteniz TURAN’ın yayınlarını ve Elazığ gündemini değerlendirdi…

STAT VE TARİH TUTARSIZLIĞI? STAT VE TARİH TUTARSIZLIĞI?

 

TURAN Gazetesi’nin yeniden yayın hayatına başladığı 2021 Yılı Temmuz ayından itibaren manşet ve sürmanşette yer verdiği; TOKİ evlerine ilişkin sorunlar, Sivrice Hazar Gölü ile ilgili atık su problemi, Hazarbaba Kayak Merkezi’nin mevcut sorunları ile şehrin güncel sorunlarına göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür eden İş İnsanı Hasan SARI, gazetemize yaptığı özel değerlendirmede şu ifâdelere yer verdi…
“80’LER SOKAĞI’NIN AKIBETİ HABERİ TURAN GAZETESİ’NİN KALİTESİNİ GÖSTERİYOR!”
‘’Seksenler Sokağı’nın akıbetini aylar öncesinden gündeme getirmiş olmanız TURAN Gazetesi’nin kalitesini gösteriyor. TURAN Gazetesi şehrin öncü basın organıdır. Deprem sürecinden itibaren, şehrimizde her ne kadar hükümetin desteği olsa da, sorunların çığ gibi büyümesinin kaçınmaz bir hale gelmesi ve bunun en büyük nedeni ilimiz siyasetçilerinin yetersiz olmasıdır. Önceki dönemlerde güçlü siyasetçilerin Elazığ’dan vekillik yapmasının ilimizin gelişimi açısından büyük katkı sağladığını hepimiz biliyoruz.”
“MEHMET AĞAR İLE CİHAN PAÇACI GÜÇLÜ FİGÜRLER!..”
“Türkiye siyasetine önemli ölçüde fayda sağlamış, Mehmet AĞAR Elazığ için siyasette adeta bir ekol olmuştur. Kendisi, geldiği her konuma aziz şehrinin sorunlarını ve adını taşımış, değerli bir büyüğümüzdür. Hem Elazığ, hem Türkiye adına, önemli işlere imza atmıştır. Keza aynı dönemde, hem Halk Bankası hem Ziraat Bankası üst yönetimlerinde görev almış, mevcut görevi İyi Parti Genel Başkan Yardımcılığı olan kıymetli büyüğümüz Cihan PAÇACI da güçlü siyasi figürlerden olup, şehrini hiçbir zaman ardından bırakmayıp, beraberinde götürmüştür…”
“GÜRSEL EROL İLE TOLGA AĞAR FARKLI!..”
“Bu dönemde de, dostluğumuzun yıllara dayandığı, çocukluk ve gençlik arkadaşım Gürsel EROL, özellikle şehrimizin mevcut sorunlarını mecliste gündeme getirmesi ve gecesini gündüzüne katarak Elazığ halkının yanında olması, her fırsatta memleketimiz adına konuşması kendisinin ne denli dürüst bir siyasetçi olduğunun göstergesidir. Son olarak değinmek istediğim; bu şehrin evladı olan genç yaşına rağmen, şehrimiz için gerek Ankara’da gerek Elazığ’da büyük mücadeleler veren kıymetli vekilimiz Tolga AĞAR’a da gazeteniz nezdinde çalışmaları için teşekkür ederim.”
“TURAN GAZETESİ VE GÜÇLÜ KALEMLERİ, 3 MAYMUN’U OYNAMAYAN MANŞETLER!”
“Elazığ’ın, gelişmesi ve bu sorunlarından kurtulması için yeni dönemde güçlü siyasi figürlere ihtiyacı vardır. Siz kıymetli TURAN Gazetesi ve güçlü kalemlerine de, şehrimizin tüm gerçeklerini vurgulayarak her hafta büyük bir özveri ile hazırlamış olduğunuz Elazığ’ın sorunlarına karşı üç maymunu oynamayan manşetleriniz için bu şehrin bir insanı olarak teşekkür eder, başarılarınızın devamını yürekten dilerim.’’