Fırat Üniversitesi Bilgisayar İşletmeni Tümay GÜLER, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Sivrice belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı.  

PEYGAMBER SEVDALILARI DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI PROGRAM  PEYGAMBER SEVDALILARI DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI PROGRAM 

31 Mart Yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte aday adayları da belli olmaya başlıyor. Sivrice’ye ‘hizmet’ sevdasıyla yola çıkan Tümay GÜLER de, AK Parti Sivrice Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. GÜLER, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerine bizlerde şehrimizin incisi Sivrice Belediye Başkanlığı aday adayı olduğumuzu değerli kamuoyuna duyurduk. Hakkımızda hayırlı olan neyse Rabbimiz bize onu nasip eylesin. Sivricemiz için elimizden ne geliyorsa onu yapmanın gayreti ve çabası içerisinde canla başla çalışmanın ve hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağımızın bilinmesini istiyoruz” dedi. 

sivrice-1

Yeni Türkiye yüzyılında Sivrice'yi hak ettiği yere ulaştırmak amacıyla belediye başkan aday adayı aday olduğunu belirten GÜLER, şöyle konuştu: “Sivrice’miz şirin, doğal güzellikleriyle tanınan ve bilinen ilçemiz. 31 Mart 2024 yerel seçimleri için aday adaylığımızı açıklamış bulunuyoruz. Tek gaye ve amacımız Sivrice'mize hak ettiği hizmetleri sunabilmek. Aday adaylığımız vatanımıza, milletimize, Elazığ’ımıza ve doğduğumuz büyüdüğümüz Sivrice’mize inşallah hayırlı ve uğurlu olur” dedi.