İzzet TUMAY - Gazeteniz TURAN’ın 27.02.2024 tarihinde ‘SÜRÜCÜLERDEN ‘BOZUK YOL’ İSYÂNI!’ başlığı ile kamuoyuna duyurduğu haberin ardından Elazığ Belediye ekipleri asfalt çalışması başlattı. 

Elazığ Merkez Kültür Mahallesi Adalet Sokakta yol boyunca meydana gelen çukurlar özellikle sürücülerin büyük tepkisini çekmiş, sürücüler yolun tabiri caizse köstebek yuvasına döndüğünü ve özellikle geç saatlerde bu yolu kullanan sürücülerin sorunlar yaşadığını ifade etmişti.  

C7381874 0A8A 47A8 Aa97 Edfcbb3E3B93

BÖLGE SAKİNLERİNDEN TURAN’A TEŞEKKÜR 

Tepki üzerine Gazeteniz TURAN’ın yaşanan sorunu gündemine alıp kamuoyuna duyurmasının ardından bölgede belediye Fen İşleri ekipleri çalışma başlattı.

B629A083 F2Ad 4B89 8Ba5 5E54D7Fcbb4D

Bölge sakinleri yaşanan sorunu haberleştiren, sürücülerin yaşadığı olumsuzluğu haberleştiren ve çözümüne vesile olan Gazeteniz TURAN’a teşekkür ederek, ‘’Kamuoyunun sesi olup yaşadığımız bu sorunu ilgili kuruma duyuran ve çözümüne vesile olan TURAN Gazetesi’ne teşekkür ediyoruz’’ dediler. 

PAZARDA ‘ÇÜRÜK’ DOMATES TOPLAYAN YAŞLI KADIN YÜREK SIZLATTI! PAZARDA ‘ÇÜRÜK’ DOMATES TOPLAYAN YAŞLI KADIN YÜREK SIZLATTI!

Editör: İzzet TUMAY