Türk Büro Sen Elazığ İl Şubesi  02/07/2022 Tarihinde Olağanüstü Genel Kurula gitti. Tek Listeyle gidilen Olağanüstü Kongrede Türk Büro Sen Elazığ Şube Başkanlığına Tarkan Ömer BANKUR seçildi. 
Olağanüstü Genel Kurula Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcıları  Emrah Karakurt, Sami Çam ve Özkan Ulupınar, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ  İl Başkanı Semih Işıkver ve Yönetim Kurulu, Merkez İlçe Başkanı Yunus Bal ve Yönetim Kurulu Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Reha Talha AYGEN ve Yönetim Kurulu  Elazığ Türkiye Kamu Sen Temsilcisi Atilla Çerkez, Türk Eğitim Sen Şube  Başkanı Fatih Murat Taşkın, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Reşit Kiliç, Türk Ulaşım Sen Şube Başkanı Resul Korkmaz, STK Temsilcilerimize Elazığ Şehir Meclisi Başkanı Vedat Demirbağ, Türk Büro Sen Tunceli Temsilcisi Serdal POLAT, Türk Büro Sen Bingöl Temsilcisi Salim Yatağan, Geçmiş Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Fahir ŞAŞMAZ, Elazığlı İş Adamı Erhan Özhan, Elazığ  Anda Kardeşe Vefa Derneği Başkanı Burak Tanyeri, Kahveciler ve Kıraathaneciler Oda Başkanı Ferhat Evsen, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediyesi Meclis Üyesi Burak Düzenli, Pertek İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Ateş, Pertek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Hıdır Aslan, Türk Büro Sen Pertek Temsilcisi Yücel Can, Delegeler ve Üyeler Katılım Sağladı 


Başkan BANKUR ;
30 yıl boyunca Türk Memuruna hizmeti, Hakka hizmet olarak gören Sendikamız, kurulduğu gün kendine belirlediği prensipleri de aynen bu güne taşımış, 30 yıllık bu koca yolda her geçen gün ailesine yeni filizler eklemiş koca bir çınardır.

Mücadelesinin temeline insanı, kuruluş ilkelerine “İnsan mukaddes, emek kutsal” anlayışını alan, “Bizim ilkemiz, Önce Ülkemiz” felsefesini kendine düstur edinen, alın teri ve emeğin kıymetini her şeyin üstünde tutan, hiçbir baskıya boyun eğmeden bu güne gelen, her daim memurun lehine kazanımların altına imza atan, yürekli ve cesur Türk Memurunun tek birleşme adresi olan Sendikamızın 30. Yaşı kutlu olsun.

 
Hak mücadelesini sadece mensuplarımız için değil, tüm kamu çalışanları için veren Sendikamız gücünü bugüne kadar hep üyelerinden almış, bundan sonrada üyelerinden almaya devam edecektir. Bu sebepledir ki, Sendikamız binlerce kazanımın altına imza atabilmiştir. Çok şükür ki, Türk Büro-Sen’in bu şanlı mücadelesi Türk Memur Sendikal hareketine altın harflerle yazılmıştır.

DEPREMDEN VURDUĞU İLLERDEN ELAZIĞ’DA AĞIR HASARLI BİNA SAYISI ARTIYOR! DEPREMDEN VURDUĞU İLLERDEN ELAZIĞ’DA AĞIR HASARLI BİNA SAYISI ARTIYOR!

Geçmişte ve halen Türk Büro-Sen üyesi olan ve bize destek veren tüm teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Bu mücadelede emeği geçen ve Hakka uğurladığımız tüm Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz, İl/İlçe/İşyeri Temsilcilerimiz ve üyelerimizi rahmet ve şükranla anıyor, bize bıraktıkları bu şanlı mücadele bayrağını zirveye taşıyacağımıza söz veriyoruz.

69 bine yaklaşan üyemiz ile şanlı mücadelemizin nice 30 yıllara ulaşması dileğiyle…
 

Ne Mutlu Türk Büro-Sen’liyim diyene…