AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI, Üniversiteli AK Gençlik (ÜNİAK) üyeleri, öğrenciler ve teşkilat mensupları Fırat Üniversitesi Kütüphanesi önünde bir araya geldi. 

ELAZIĞ’DA NESLİ TÜKENME TEHLİKESİ ALTINDA OLAN OKLU KİRPİ GÖRÜNTÜLENDİ ELAZIĞ’DA NESLİ TÜKENME TEHLİKESİ ALTINDA OLAN OKLU KİRPİ GÖRÜNTÜLENDİ

Elazığ ÜNİAK Başkanı Samet Babamir grup adına yaptığı açıklamada, "Bizler bugün Elazığ ÜniAk olarak vatan ve bayrak aşkıyla canlarını feda eden mehmetçiklerimiz için "Teröre lanet olsun" diyerek yürüyoruz. Terör ve şiddet hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır. Aziz milletimizin teröre asla boyun eğmeyeceğini, Türkiye Cumhuriyetinin güvenliğine tehdit oluşturan tüm terör örgütleriyle tavizsiz bir şekilde mücadele edecek güç ve kudrete sahip olduğunu kararlılıkla ilan ediyoruz.

39E73329 Ba64 4Af5 9152 F98Cdc5D6Ece

Ülkemizin birliğine ve beraberliğine kem gözle bakan başta PKK, DAEŞ ve FETÖ olmak üzere her türlü terör yapılanmasını lanetliyoruz. Bu anlamlı yürüyüşe duyarlılık göstererek katılım sağlayan siz değerli üniversiteli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Burada toplanan ve derdi kardeşlik olan tüm katılımcılar olarak; terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum" 

Bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımızı okuyan topluluk, vatandaşlara Türk Bayrağı hediye ettikten sonra dağıldı. 

Editör: İzzet TUMAY