AK Parti Elazığ Milletvekili , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder AÇIKKAPI, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir URALOĞLU’nun katılımıyla Karayolları Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen Karayolları Bölge Müdürleri toplantısının ardından değerlendirmelerde bulundu. 

Karayolları Genel Müdürü Ahmet Gülşen’in daveti üzerine toplantıya katılan Açıkkapı, toplantının oldukça verimli geçtiğini, Elazığ’a yönelik yatırımlar ve bölgeye değer katacak yeni projelerle ilgili çalışmalarının da sürdüğüne dikkat çekti. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün 85 milyon vatandaşa dokunarak, AK Partinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki 22 senelik hizmet ve eser siyasetinin lokomotiflerinden biri olduğuna vurgu yapan Açıkkapı,   son Başbakan Binali Yıldırım'ın ve bugüne kadar AK Parti iktidarlarında görev yapan tüm Ulaştırma ve Altyapı Bakanlarının bu eserlerdeki katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini söyledi. 

MİLLETVEKİLİ KELEŞ: SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ MİLLETVEKİLİ KELEŞ: SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nun akıllı ulaşım sistemleriyle ilgili müjdelerinin sorulması üzerine değerlendirmelerini sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Açıkkapı, "Sayın Bakanımızın bugün vurguladığı üzere Ulaşımda yeni çağa geçiyoruz. Bu çağ Akıllı Ulaşım Sistemleri üzerine kurulacak. Karayolları Genel Müdürlüğümüz , önümüzdeki süreçte yakıt tüketiminin azaltılması , trafik güvenliğinin artırılması, çevresel olumsuz etkileri azaltılması hususunda Akıllı Ulaşım sistemlerini devreye alarak çok güzel işlere imza atacaktır, Allah’ın izniyle.” Dedi. 

Editör: İzzet TUMAY