Zeki Sekin’in sağlık durumu ile ilgili doktorlarından bilgi alan Erol, şehit Fethi Sekin’in de kabrini ziyaret edeceğini ifade etti.

Bu Bayram da Unutmadı!

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da şehit babası Zeki Sekin’i ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Milletvekili Erol,Zeki Sekin’in doktorlarından durumu ile ilgili bilgi aldıktan sonra Ankara Bilkent’te bulunan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’nde Sekin’in tedavisinin yapılması için girişimde bulunacağını ifade etti.
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’i Kabri Başında Ziyaret Etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'in babası Zeki Sekin’i ziyaretinin ardından Baskil ilçesine giderek şehidin kabrini ziyaret etti. 

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Milletvekili Erol," Şehitilerimiz bizlere emanet olarak ailelerini bıraktı. Biz de bu emanete her zaman sahip çıkacağız. 
Hemen hemen her bayramda Zeki amcamızı ve şehidimiz Fethi Sekin'i ziyaret ediyoruz. Fethi Sekin ile İzmir'de bizim dostluğumuz, tanışıklığımızda vardı. Allah Rahmet eylesin. Bunlar bu vatanın gerçek yiğit evlatları. Lafta sözde vatanseverlik olmuyor. İşte böyle ülkemiz için, toprağımız için, bağımsızlığımız için gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimiz sayesinde bu ülke, bu devlet, bu vatan ayakta. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Allah, milletimize ve şehitlerimizin ailelerine sabır versin” dedi.

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE ANMA ETKİNLİĞİ! ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE ANMA ETKİNLİĞİ!

WhatsApp Image 2022-07-08 at 14.48.23