DSİ Bölge Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi tarafından ortak yürütülen; Alaca, Alpagut, Avculu, Cip, Pelte ve Uzuntarla köylerindeki kanal temizleme çalışmaları ile ilgili Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ toplantıda yetkililer ile bir araya geldi.  

ELAZIĞ’DA ÖRTÜ VE BAHÇE YANGINI ELAZIĞ’DA ÖRTÜ VE BAHÇE YANGINI

Toplantıda su kaynaklarının korunması, çevre temizliğine verilen önem ve sağlıklı bir gelecek için yapılan çalışmalar ele alındı. Toplantının ardından, saha çalışmalarında incelemelerde bulunan Milletvekili Keleş, su kaynaklarının korunmasının ve çevre temizliğinin önemine vurgu yaparak, “Geleceğe daha yeşil, daha temiz ve sürdürülebilir bir miras bırakma hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.  

Keleş, bu projelerde emeği geçen DSİ ve İl Özel İdare yetkililerine teşekkürlerini iletti. 

 Milletvekili Keleş, yapılan çalışmaların bölge halkı için büyük önem taşıdığını belirterek, “Su kaynaklarımızın verimli kullanılması ve çevremizin korunması adına yürütülen bu çalışmalar, sağlıklı ve temiz bir gelecek için atılmış önemli adımlardır” ifadelerini kullandı. 

 Bu kapsamda, tüm vatandaşlarımızı çevre temizliği konusunda duyarlı olmaya davet eden Keleş, bu tür projelerin artarak devam edeceğini ifade etti. 

Editör: İzzet TUMAY