Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ, Fırat Üniversitesi'nde gençlerle iftar sofrasında buluştu. Fırat Üniversitesi'nde düzenlenen iftar programında gençlerle bir araya gelen Prof. Dr. Erol Keleş, bu özel buluşmada önemli mesajlar verdi.  

Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, 24. ve 27. Dönem Milletvekili Sermin Balık, Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve teşkilat üyeleriyle birlikte katıldı.  

  Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ, gençlerimizin gözlerindeki heyecan ve kalplerindeki sevginin, Elazığ'ımızın ve ülkemizin geleceği adına büyük bir umut kaynağı olduğunu vurguladı.  

DURAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI DURAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

"Gençlerimizin enerjisi ve idealleri, bizlere her zaman ilham veriyor. Onlarla bir arada olmak, bu mübarek ramazan ayında manevi birlikteliğimizi daha da güçlendiriyor" diyen Keleş, gençlerin bu toprakların geleceğine yön verecek değerli bireyler olduğunun altını çizdi. 

İftar sofrasında gençlerle birlikte olmanın verdiği mutluluğu ifade eden Keleş, "Burada, gençlerimizle birlikte ramazanın bereketini paylaşmak, geleceğe dair umutlarımızı ve hayallerimizi paylaşmak bizim için büyük bir onur. Bu toprakların geleceği siz gençlerin ellerinde şekillenecek. Sizlerle birlikte, daha güçlü, daha müreffeh bir Elazığ ve Türkiye inşa etme azim ve kararlılığındayız" şeklinde konuştu. 

Editör: İzzet TUMAY