MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAKAN TEKİN'E SORU ÖNERGESİ MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAKAN TEKİN'E SORU ÖNERGESİ

Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ diğer milletvekilleri ile birlikte, Karakoçan'da Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına ve ardından Sarıcan beldesindeki vatandaşlarla buluşma programlarına katıldı. 

Yoğun yağmur altında gerçekleşen Karakoçan SKM açılışında, Prof. Dr. Erol Keleş ve beraberindeki heyeti coşkuyla karşılayan yüzlerce vatandaş vardı. 

KELEŞ, "Genel Başkanımız, Liderimizin de belirttiği gibi, Beraber yürüdük yağan yağmurda... Bu yağmurlu günde bizleri yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerimize en içten teşekkürlerimi iletiyorum," dedi. 

Karakoçan'daki etkinliğin ardından Sarıcan beldesine geçen Keleş ve beraberindeki heyet, burada da Seçim Koordinasyon Merkezimizde teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Etkinliklerde, "Türkiye Yüzyılı" vizyonuyla çalışan teşkilat üyelerine kolaylıklar dileğiyle, "Hazırız, Kararlıyız" ve "Gerçek Belediyecilik" sloganları altında birlik ve beraberlik mesajları verildi. Elazığ halkının desteğiyle, yerelde daha fazla başarıya imza atma hedefi güçlü bir şekilde vurgulandı. 

Editör: İzzet TUMAY