YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI ATEŞ: “SONUÇLAR, YRP’NİN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNÜN AYAK SESLERİDİR” YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI ATEŞ: “SONUÇLAR, YRP’NİN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNÜN AYAK SESLERİDİR”

Abdullahpaşa Mahallesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.  

Toplantıda; Milletvekili Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarınında bulunduğu geniş bir heyet, kapsamlı bir diyalog ortamı oluşturdu.  

Prof. Dr. Erol KELEŞ bu buluşmayı değerlendirirken, ‘’Abdullahpaşa Mahallemizde, İmar Hak-Sen'deki site toplantımızda, partimizin değerli temsilcileri ve mahalle sakinlerimizle bir araya gelmek bizler için büyük bir mutluluk. Burada, sizlerin sıcak karşılaması ve samimi sohbetleriyle buluştuk. Elazığ'ımızın her bir köşesine hizmet götürme azmimizi ve kararlılığımızı yineledik. Mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini dinleyerek, onların sesine kulak verdik. Bu buluşmalar, bizlere yol gösterici olup, Elazığ'ımıza hizmet yolculuğumuzda bize ışık tutmaktadır" ifadelerini kullandı. 

Editör: İzzet TUMAY