AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI, Tüm Elazığ Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ayhan Atlan ve federasyona bağlı olan dernek başkanı ve üyeleriyle bir araya gelip istişare toplantısı gerçekleştirdi. 

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI ELAZIĞ TEŞKİLATIYLA BİR ARAYA GELDİ... ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI ELAZIĞ TEŞKİLATIYLA BİR ARAYA GELDİ...

Milletvekili NAZIRLI gerçekleştirilen toplantıda, “Vatandaşlarımızın mağduriyetini en hızlı şekilde gidereceğiz. Kısa bir zaman önce Bakanımız Mehmet Özhaseki ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdik ve buna ek olarak ta ben mahallelerinizde ki sıkıntılarınızı sorunlarınızı not alacağım yapabileceğimiz şeyleri sizlerle görüşüp bu yönde adım atmak için gayret göstereceğiz. Gümüşkavak ve Aksaray Mahallelerinde ihaleye çıkıyoruz. Karşıyaka Mahallesinde yürütülen projenin bitirilip ihaleye çıkıyoruz, bunların yanı sıra Yemişlik ve Güneykent Mahallelerinde iş yerlerimizin ihalelerini gerçekleştireceğiz ve vatandaşlarımızın mağduriyetini en hızlı şekilde gidereceğiz” ifadelerini kullandı.