ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı, İş insanı Veysel DEMİRCİ Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Şubesi’ne konuk oldu…

TÜRK OCAKLARI ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANLIĞINA DOÇ. DR. HAYKIR SEÇİLDİ! TÜRK OCAKLARI ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANLIĞINA DOÇ. DR. HAYKIR SEÇİLDİ!

Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen “İşin Ehlinden Tecrübe Paylaşımı” konulu söyleşiye katılan ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı, İş insanı Veysel DEMİRCİ, üniversite öğrencileriyle mesleki deneyelimler hakkında söyleşi gerçekleştirdi. 

ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Veysel DEMİRCİ; “Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen “İşin Ehlinden Tecrübe Paylaşımı” konulu söyleşiye katılım sağladık. Meslek âhlakı ve meslek etiği hakkında gençler ile paylaşımlarda bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Şubesi Başkanı  Muhammet Sacit ATAŞ ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Gençlerimizin geleceği için başarılı çalışmalara imza atan TÜGVA’yı tebrik ederim. Cumhurbaşkanımız 20 yıla aşkın süredir gecesini, gündüzüne katarak gençlerimizin gelişimi için büyük çalışmalar yaptı. Bizlerde Cumhurbaşkanımızın yolundan giderek, genç kardeşlerimizin daima yanında olacağız. Geleceğimize umutla bakmamız genç nüfusun bilinçli ve donanımlı bir şekilde yetişmesiyle mümkündür.” diye konuştu.