BAŞKAN GÜRGÖZELER: EĞİTİM POLİTİKALARINDA İPİN UCU KAÇIRILDI BAŞKAN GÜRGÖZELER: EĞİTİM POLİTİKALARINDA İPİN UCU KAÇIRILDI

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, AK Parti iktidarları döneminde Elazığ köylerinin alt yapı, üst yapı ve diğer alanlarda ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşadığını belirterek, “Köylerimizin cazibe merkezi olması için yapılan çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.” dedi. 

56143538-0f50-472b-8cdd-98082582b184

Köy gezileri kapsamında AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaplıkaya köyünde muhtarlarla bir araya gelen Başkan Yıldırım, muhtarlardan sorunlarla ilgili bilgi aldı.  

Köylerdeki yaşam standardının oldukça yükseldiğini, altyapı eksiklerinin giderildiğini aktaran Başkan Yıldırım konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Milletvekillerimiz, Merkez İlçe Başkanımız ve teşkilat mensuplarımızla birlikte Kaplıkaya köyümüzde muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla buluştuk. Sorun ve taleplerini dinledik. Köylerimizde gerçekleştirilen yatırımlar ve gelecekteki hedeflerimizle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Köylerimizin köy kimliklerini kaybetmeden daha modern ve konforlu yaşam standardına sahip olması için tüm kurumlarımız yoğun mesai harcıyor. Yatırım ve hizmetlerimizle köylerimizdeki değişime katkı sunmayı sürdüreceğiz. Tüm kurumlarımız planlamalarını iyi ve yerinde yaparak köylerimizin cazibe merkezi olması noktasında büyük bir özveriyle görev yapıyor. Ben köylerimizin yatırım alması noktasında büyük bir gayret gösteren Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, merkezi hükümetimize şükranlarımı sunuyor, bizleri güzel bir şekilde ağırlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”