Seçim çalışmaları kapsamında Merkez İlçe Başkanı Sinan Boydak, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Milletvekili adaylarıyla yoğun bir tempoda vatandaşlarla bir araya geldiklerini kaydeden Gül, 14 Mayıs’ta Yeniden Refah Partisi’nin sandıklarda patlama yapacağını söyledi.

ELAZIĞ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN VAZGEÇMİYOR! ELAZIĞ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN VAZGEÇMİYOR!

y5-2
ESNAFTAN YENİDEN REFAHA BÜYÜK TEVECCÜH
Hürriyet ve Şehit İlhanlar Cadde esnafıyla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi heyetine vatandaşlardan büyük bir ilgi olduğunu kaydeden Gül, iktidara gelmeleri halinde ekonomi başta olmak üzere birçok sorunun çözüme kavuşacağını ifade etti. 

y2-3
14 MAYIS’A KADAR KAPI KAPI GEZECEĞİZ
14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerin hayati önem taşıdığını kaydeden Mehmet Gül, kapı kapı dolaşarak en yüksek oyu alacaklarını belirtti. Gül, Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçilmesi için de büyük bir gayret sarf ettiklerini vurguladı.

y3-3
GÜL: ELAZIĞ İNSANI VEFALIDIR
Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Elazığlıların vefalı olduklarını ve hizmeti görmezden gelmeyeceklerini kaydederek, Cumhur İttifakından yana tasarruf sağlayacaklarını sözlerine ekledi. 

y4-2
Her gün birçok programa iştirak ettiklerinin altını çizen Mehmet Gül, vatandaşların sorunlarına kayıtsız kalmadıklarını belirtti. Mehmet Gül ve Yeniden Refah Heyeti daha sonra Kızılay Mahallesi’ne geçerek iş adamı Vedat Görgöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti.