TURİSTİK TREN SEFERİ İPTAL! TURİSTİK TREN SEFERİ İPTAL!

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci; “Millet olarak bizler; kanıyla, canıyla bu toprakları vatan kılan ve bizlere emanet eden şehitlerimizin emanetini sonsuza dek koruyacak ve daha yükseklere taşımak için bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışacağız. , Çanakkale'de ve tüm vatan sathında şanlı bayrağımızın semalarımızda özgürce dalgalanabilmesi için gözünü kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun” dedi.

Şanlı Ordumuzun, vatan topraklarını korumak ve savunmak için vatan ve mukaddesat uğrunda on binlerce Şehit vererek elde ettiği Çanakkale Zaferi, Aziz Milletimizin bağımsızlık yolunda attığı ilk adımın simgesi olduğunu söyleyen  Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci, “Milli mücadele inancının ve ruhunun ilk meşalesinin yakıldığı Çanakkale Zaferi’nden 109 yıl sonra da milletimiz, aynı inanç, ruh ve kararlılıkla geçmişine, bugününe ve geleceğine sahip çıkmaya; bir yandan Cumhuriyetimizi istikbale, Türkiye Yüzyılı hedefine, dünya milletleri arasında hak ettiği yere taşımak için mücadele verirken, diğer yandan da bizi millet yapan yüksek değerlerimizi daima canlı tutmaya, yüceltmeye devam edecektir” ifadelerini aktardı.

“YÜZ BİNLERCE KAHRAMAN ASLA UNUTULMAYACAKTIR”

İş İnsanı Demirci; “Bugün Ay Yıldızlı Bayrağımızın altında huzur ve güven içinde yaşamamızı sağlayan, Cumhuriyetimizin mimarı yüce ecdadımızın en güzel eserlerinden biri olan “Çanakkale Zaferi”nin 109. yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Türk Ordusunun dünyanın en güçlü ordularına karşı inanç, azim ve kararlılıkla vermiş olduğu büyük mücadelenin sonunda ‘Çanakkale Geçilmez’ diyerek, 18 Mart 1915 tarihinde zaferle taçlandırdığı Çanakkale Savaşı, milletimizin yazdığı en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Kahraman askerlerimizin inanç ve azmi, milletimizin üstün fedakârlıklarıyla Çanakkale’de elde edilen eşsiz başarı, Kurtuluş Savaşı’na giden yolda en büyük gücümüz olmuştur. Vatan topraklarının dört bir yanından gelerek, Çanakkale’de, ülkesi ve bayrağı için canlarını feda eden, “Çanakkale Zaferini” şanlı tarihimize altın harflerle yazdıran yüz binlerce kahraman asla unutulmayacaktır” ifadelerini kullandı.

“BUGÜNE DEK OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Açıklamalarına devam eden İş İnsanı Demirci; “Millet olarak bizler; kanıyla, canıyla bu toprakları vatan kılan ve bizlere emanet eden şehitlerimizin emanetini sonsuza dek koruyacak ve daha yükseklere taşımak için bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışacağız. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nün 109. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Çanakkale'de ve tüm vatan sathında şanlı bayrağımızın semalarımızda özgürce dalgalanabilmesi için gözünü kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: İzzet TUMAY