Zafer Partisi Keban Belediye başkan adayı Mustafa DOĞAN oldu.  

Zafer Partisi Elazığ il başkanı Onur OMRAK yaptığı açıklamada, ‘’Burada partililerimiz ile birlikte ilk belediye başkan adayımızı açıklıyoruz. Yaptığımız kamuoyu ve merkez yoklamaları sonucunda listemizin en başındaki isim sayın Mustafa DOĞAN olmuştur. Yıllarca Elazığ’da birçok işletmede Elazığ’ın gelişmesinde verdiği önemi memleketi olan Keban’da taçlandıracağına şüphemiz yoktur, zafer Keban’ın olacak’’dedi.  

 Keban belediye başkan adayı Mustafa DOĞAN ise, ‘’Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet için geldim. Keban ne yazık ki diğer ilçelerimiz gibi hep geri bırakıldı, sadece Elazığ’ın değil Türkiye’nin en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Keban artık sahipsiz değil. 7-24 yaşayan bir Keban olacak ve Keban yapacağımız projelerle Türkiye’de örnek bir ilçe olacak. Yatırımcıların odak noktası haline gelecek olan ilçemizin tarihi yapıları ön plana çıkacak. Keban’da yaşayan herkesin geliri yaptığımız projelerle artacak ve Keban istihdam merkezi haline gelecek. Zafer Partisi’nin örnek belediyecilik anlayışının odak noktası Keban’dır. Böylesine jeopolitik bir yerin daha fazla geride kalmasına müsaade etmeyeceğim. El birliğiyle Keban’ı kalkındıracağız, Kebanlılar artık çocuklarını işe sokmak için kimseye rica, minnet etmeyecek kendileri iş sahibi olacaklar. Zafer Yakın Meşaleleri Yakın’’ dedi. 

Mustafa Doğan kimdir ? 

1978 Keban doğumlu olan Mustafa Doğan uzun yıllar Elazığ’da Cafe Restuarant sektörlerinde hizmet vermiş olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

GÜRSEL EROL: SİYASİ POLEMİKLER SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE KATKI SAĞLAMAZ" GÜRSEL EROL: SİYASİ POLEMİKLER SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE KATKI SAĞLAMAZ"

Editör: Haber Merkezi