Kadına saygı, değerlerimizin, gelenek göreneklerimizin, tarihimizin, sosyal hayatımızın tabii bir sonucu olduğunu ifade eden Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İş İnsanı Veysel Demirci; "Türk tarihinde kadın daima etkin ve önemli rol üstlenmiştir. Kurtuluş Savaşı’nda vatanın bağımsızlığı için cesurca cepheden cepheye koşan Türk kadını, toplumsal hayatın her alanında yerini almıştır" ifadelerine yer verdi.

"KADINLARIN YANINDA YER ALMAK VİCDANINI YİTİRMEMİŞ HER İNSANIN GÖREVİDİR" 
 
İş İnsanı Demirci; Siyaset, ekonomi ve eğitim başta olmak üzere toplum hayatının hemen her alanında kadını dışlayan bir anlayışın benimsenmesi, kuşkusuz sadece kadınlar için değil, bütün toplum için büyük eksikliktir. Kadına yönelik şiddet ve baskı, tüm dünyada önemli bir sorundur. Kadınların uğradığı her haksızlıkta, adaletsizlikte ve ayrımcılıkta kadınların yanında yer almak vicdanını yitirmemiş her insanın görevidir. Söz konusu anlayışın ve kadınlarımızın cinsiyetleri sebebiyle maruz kaldığı her türlü ayrımcılığın karşısında olmak ve onlara her zaman en büyük desteği vermek,  insan olmanın bir gereğidir" ifadelerini kullandı.

"DÜNYAYI SEVGİ İLE DOLDURAN TÜM KADINLARIMIZIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM"

TÜRK BİLİM ADAMI, NANO-ENERJİK GRAFEN GELİŞTİRDİ TÜRK BİLİM ADAMI, NANO-ENERJİK GRAFEN GELİŞTİRDİ

İş İnsanı Demirci; "Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren; ailenin ve toplumun temel taşı annelerimizin, şehit ve gazilerimizin eş ve annelerinin, üreten, emek veren,  dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum" şeklinde konuştu.

Editör: Deniz TURAN