AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, köy ve mahalle muhtarlarının 14 Mayıs’ta güven ve istikrardan yana tavır alarak AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na destek vermelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, 28 Mayıs’ta bu desteğin artarak devam edeceğine inandığını vurguladı. 

Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı bu kapsamda Salı Pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti ardından Beyyurdu Rehabilitasyon Merkezine giderek burada kurum yöneticileri ve personellerle bir araya geldi. 

''BU FİYATLAR MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEKTİR'' ''BU FİYATLAR MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEKTİR''

Merkez ve Köy Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda muhtarları dinleyen Açıkkapı burada yaptığı değerlendirmede; “Gece gündüz demeden köylerine, mahallelerine sahip çıkan, millete aşkla sevdayla hizmet eden muhtarlarımızla buluştuk, sıkıntılarını ve beklentilerini dinledik. Muhtarlarımız, demokrasi piramidinin tabanıyla tavanı arasındaki engellerin ortadan kalkmasını sağlayan Cumhurbaşkanımıza inanıyor, güveniyor. Bu sevgi ve güven 14 Mayıs’ta sandığa yansıdı. İnşallah 28 Mayıs’ta en güzel şekilde yansıyacak. Bizim muhtarlarımızla aramızda gönülden gönüle kurulu bir köprü var. Biz muhtarlarımızla gönül diliyle kalp diliyle konuşuyor, birbirimizi sadece Allah için seviyoruz. Muhtarlarımız da bu sevgimizi karşılıksız bırakmıyor hamd olsun. Ben toplantımıza katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyor, 28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a verecekleri destekten ötürü kendilerine şimdiden şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu. 

Editör: Haber Merkezi