ELAZIĞ’DA YILANIN SOKTUĞU BİR KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI ELAZIĞ’DA YILANIN SOKTUĞU BİR KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Sektör Komite temsilci ve üyeleri iftarda bir araya geldi. 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programında konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Karataş,  2022 yılında yola çıktıklarında tek amaçlarının şehrin ekonomi, üretim ve istihdamına katkıda bulunmak olduğunu ifade ederek bu hedeflere ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. 

Bu sonuca  ulaşmada Ticaret ve Sanayi Odası tarihinde rekor bir oyla seçilen İdris Alan başkanın büyük gayreti ve çabası olduğunu ifade eden Meclis Başkanı Karataş,  “Bu başarıda emeği ve katkısı olan meclis üyelerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ve siz değerli sektör komite üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

Sektör komite üyelerinin ramazan ayını tebrik ederek sözlerine başlayan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan;  “Öncelikle geleneksel hale getirmiş olduğumuz iftar programımıza katılımınızdan dolayı odam ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum.  Bizler iftar programı vesilesiyle hem bir araya geliyor hem de sorunlarımızı ve çözüm yollarını istişare ediyoruz” dedi. 

Bu ramazanı buruk geçirdiklerini ifade eden Başkan Alan, “haberleri izlediğimizde Gazze'deki insanlık dışı olayları gördüğümüzde vicdanımız sızlıyor. Bu katliamlarından dolayı İsrail'i şiddetle kınıyor ve lanet ediyorum. Rabbim Gazze’deki Müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun duasıyla iftar programımıza katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY