AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ'a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir GÖKTAŞ'a ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.  

GÜL’DEN ‘SEÇİM’ ANALİZİ! GÜL’DEN ‘SEÇİM’ ANALİZİ!

AK Parti'nin sosyal hizmetler alanında kurulduğu günden itibaren Elazığ'a büyük destek aktardığını kaydeden Başkan YILDIRIM, Bakan GÖKTAŞ'ın da Elazığ'a ayrı bir önem verdiğini vurguladı.  

Başkan Yıldırım konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Şehrimiz adına önemli bir günü daha geride bıraktık. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Mahinur Özdemir Göktaş bir dizi programlara katılmak üzere şehrimize geldi. Sayın Bakanımızla birlikte Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyemizi ziyaret ettik. Değerli Bakanımız Elazığ programı kapsamında İl Başkanlığımızı da ziyaret ederek teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi. Toplantı salonumuzda gerçekleşen programda teşkilat mensuplarımıza hitap eden kıymetli Bakanımıza partimize gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum. Tabi AK Parti hükümetlerinin sosyal politikalar anlamında 2002 yılından itibaren büyük bir değişim ve dönüşüme imza attığını artık herkes net bir şekilde görüyor. Biz bu desteklerin artarak devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Ben bu duygularla kıymetli Bakanımıza şehrimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kendisine ve ekibine kolaylıklar diliyorum." 

Editör: İzzet TUMAY