SARIBAL: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARİHİNİN EN BÜYÜK OKUL PROJESİ!    SARIBAL: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARİHİNİN EN BÜYÜK OKUL PROJESİ!   

Elazığ'da Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanlığı görevinde değişiklik yapılarak Başkan Züleyha Bahçecioğlu'nun yerine, Meral Sertdemir yeni başkan olarak atandı. 

 Meral Sertdemir, 1966 yılında Tunceli Pertek'te doğdu, eğitim hayatını aynı bölgede tamamladı. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünden 1988 yılında mezun olan Sertdemir, öğretmenlik kariyerine başlamış ve 28 Şubat Post Modern darbe girişimi sırasında uygulanan başörtüsü yasağı nedeniyle öğretmenlik görevinden istifa etti ve halen aile şirketinde yönetici olarak görev yapıyor. Meral Sertdemir, 1990-2023 yılları arasında Saadet Partisi'nde çeşitli kademelerde görevler üstlendi. Elazığ Saadet Partisi Kadın Kolları'nın yeni başkanı Meral Sertdemir, evli ve üç çocuk annesi. Bu değişiklikle birlikte, Saadet Partisi Kadın Kolları'nın Elazığ'da daha da etkili bir şekilde faaliyet göstermeye devam etmesi bekleniyor.