KEMİĞE İMPLANTE İŞİTME CİHAZI TAKILDI KEMİĞE İMPLANTE İŞİTME CİHAZI TAKILDI

İzzet TUMAY - Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, son 10 yılda ilimizde sağlık alanında yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımlarla ilgili Gazeteniz TURAN’a konuştu…

Sözlerine Ağın ve Sivrice Entegre İlçe Hastaneleri’nin inşa çalışmaları yakın zamanda başlayacaktır diyerek başlayan Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT; ‘’Ağın ve Sivrice Entegre İlçe Hastanelerimiz 2023 yılı yatırım programına alınmış olup arsa tespit çalışmaları devam etmektedir. Ağın 10, Sivrice Entegre İlçe Devlet Hastanesi de 10 yataklı planlanmaktadır.

CAHİT POLAT SAĞLIK1

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bünyesinde AMATEM ve ÇAMATEM ek hizmet binaları kazandırılmıştır. Bu hizmetler sadece bazılarıdır. Yapımı devam eden yatırımlarımız; Palu-Kovancılar 150 yataklı ilçe devlet hastanesi, Keban İlçe devlet hastanesi (25 yataklı), Karakoçan 1 no’lu Aile Sağlığı Merkezi, Kovancılar Bağlar AİM.  İhale aşamasında olan yatırımlarımız; Kovancılar İsmetpaşa ASM ve Şahinkaya ASM. Uygulama projeleri çizim aşamasında olan yatırımlarımız var. Ayrıca arsa aşamasında olan yatırımlarımız da bulunmaktadır.’’  Dedi.

Editör: Haber Merkezi