AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Kaplıkaya Köyü Ebil Mezrası’nda toplantı düzenlendi. Toplantıya AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol KELEŞ, Ejder AÇIKKAPI ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM da katılım sağladı.  

NAZIRLI, İLÇE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR NAZIRLI, İLÇE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti teşkilatı; partililer, muhtarlar, köy ve mezra sakinleri ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyip istişarede bulundu. Kaplıkaya Köyü Ebil Mezrası Muhtarı Cihat TORGUT, kendilerini yalnız bırakmayan AK Parti teşkilatına teşekkür etti. AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk ÇELİK, köy ve mezra sakinleri ile sık sık bir araya geldiklerini ifade ederek sorunların çözümü için çalıştıklarını söyledi.  

“Çok ciddi mesafeler katettik.” diyen AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş de, tarım, eğitim sağlık ve sanayi alanında önemli işlere imza atıldığını kaydetti.  

KELEŞ, “Bakın göreve geldiğimizden itibaren Elazığ’da bizim kronik sorunumuz olan sulamayla ilgili 2008’den beri gelen sıkıntılar vardı biz öncelikli olarak bunu bakanlıkta istişare ettik ve bayram öncesi Kuzova’da 1. Etapta çiftçilerimizin toprağını suyla buluşturduk. Türkiye 100 yılda kazanacağı şeyi 20 yılda AK Parti iktidarı ile kazanmıştır” dedi. 

YILDIRIM: BİZ SAHADAYIZ 

Muhalefeti eleştiren AK Parti İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, vatandaşın sorunundan hiçbir zaman kaçmadıklarını belirtti. YILDIRIM, “Biz sahadayız ve Elazığ’ın dokunmadık hiçbir yerini bırakmak istemiyoruz. Her yere gidiyoruz insanlarımızla hasbihal ediyoruz. Muhalefet şuanda 14 Mayıs öncesi kapalı kapılar ardında birbirleriyle yaptıkları pazarlıkları her gün birini deşifre ediyorlar. 22 yıldır nasıl ki bizi eski yıllardan bu yana ülkeye hizmet etmiş bir lider ve ekibiyle buraya kadar gelmişsek şimdi de bazı sorunları yine bu lider ve ekibiyle çözeceğiz” ifadelerini kullandı.  

AÇIKKAPI: BİZ SLOGANİK BİR SİYASİ HAREKET DEĞİLİZ 

Ülke olarak zor bir süreçten geçildiğini belirten AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, hizmet ve yatırımların devam edeceğini ifade etti.  

AÇIKKAPI, “Biz sloganik bir siyasi hareket değiliz. Bizim liderimiz sloganik ifadelerde bulunan bir lider değil, her verdiği sözü gerçekleştiren ve tutan bir liderimiz ve onun siyasi kadroları var. Mustafa Kemal’in partisinden geldiğini iddia edenler maalesef sadece sloganik söylemlerle bu ülkede milletimizi on yıllarca uyuttular. Eksiklerimiz olabilir ama onları da tamamlayacak siyasi iradenin adı AK Parti’dir. Bu inançla şehrimize hizmet ediyoruz” dedi.