Meteoroloji Genel Müdürlüğünün geçtiğimiz gün cumartesi günü için yaptığı yağış uyarısı gün boyu Elâzığ’da etkisi gösterdi. Yarından itibaren hafta boyunca sıcaklıklarda artış bekleniyor.

Meteorolojinin geçtiğimiz gün hafta sonu için uyarasını yaptığı yağışlar Elazığ’da etkisini gösterdi. Öğlen saatlerinden itibaren kenti etkisi altına alan yağmur yağışı gün boyu devam etti.

Meteoroloji genel Müdürlüğünden yapılan açıklama göre yağmur yağışı ilerleyen günlerde beklenmiyor. Sıcaklıklarda ise artış yaşanacağı tahmin ediliyor. Bu kapsamda hafta boyunca Elazığ’da sıcaklıklarda artış yaşanacak. 

Verilere göre haftanın son gününde parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı Elazığ’da en düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

Haftanın ilk gününde gece ve gündüz sıcaklıklarında 1 derece artış bekleniyor.

Yine Salı Gününde en düşük sıcaklığın 13 en yüksek sıcaklığın 30 derece olacağı tahmin ediliyor.

Hafta ortasında ise en düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık 31 derece olacak.

Perşembe günü de sıcaklıklar da artışın devam etmesi bekleniyor. en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklık 32 derece olacak.

AFETZEDE’NİN KONUT İSYANI! AFETZEDE’NİN KONUT İSYANI!

Cuma gününde gece sıcaklıkları 15 derecede devam ederken en yüksek sıcaklığın 33 derece olacağı tahmin ediliyor.yagisli-hava-elazigi-terk-ediyor_cd5bb