İyi Parti Elazığ Belediye Başkanı Burak ÖZGÜL, Elazığ’da üretici ve çalışların mutsuz olduğunu ifade eden; “Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz tüm vatandaşlarımızı olumsuz şekilde etkiliyor. Seçim olmasına rağmen, mevcut hükümet kötü gidişatı durduramıyor. Seçim sonrası ekonomik sıkıntılar artarak devem edecek” dedi. 

İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmalarına devam ediyor.  İyi Parti Elazığ Teşkilatı ve İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, Elazığ Organize Sanayi Başkanı Suat Öztürk’ü ziyaret etti. 

Ziyarette Elazığ ve ülke ekonomisinin konuşulurken, Başkan Adayı Burak Özgül, Başkan Öztürk’e ekonomi alanındaki projeleri hakkında bilgiler verdi. Daha sonra ziyaretlerine devam eden Başkan Adayı Özgül, ilimizde faaliyet gösteren iş insanları ile bir araya geldi. 

“ELAZIĞ’DA ÜRETİCİLERİMİZE SÜREKLİ DESTEK OLMALIYIZ” 

Ziyaretler sonrası değerlendirmelerde bulunan İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül,  “Seçim tarihine sayılı günler kaldı ama biz çalışmalarımıza yoğun şekilde devam ediyoruz. Bugün Elazığ Organize Sanayi Başkanı Suat Öztürk’ü ziyaret ettik. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Daha sonra iş insanlarımızı ziyaret ettik. Elazığ’ın eski günlerine dönmesi gerekiyor. Eskiden bölgemizin üretimde önde gelen illeri arasındaydı ama şimdi geriye doğru gidiyor. Ben, şunu söylemek istiyorum bir ilin kalkınması yerel yönetimlerle olur. Bizlerde göreve geldiğimizde üreticimizin yanında olacağız. İlimizde yeni yatırımlar kazandırmak için elimizden geleni yapacağız”. Dedi. 

  

MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR” MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR”

Editör: İzzet TUMAY