CHP’Lİ ÖZKAN USULSÜZLÜKLE SUÇLAMIŞTI, DOÇENT SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU CHP’Lİ ÖZKAN USULSÜZLÜKLE SUÇLAMIŞTI, DOÇENT SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Elazığ Belediyesi, mahalle muhtarlarıyla koordinasyon toplantısı düzenledi. 
Vatandaşa yakın hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, vatandaşların belediye ile iletişiminde öncü rol oynayan mahalle muhtarlarıyla koordinasyon toplantısı düzenledi. Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Ergüven ve birim müdürlerinin katıldığı toplantıda, muhtarlar mahalleleriyle ilgili talepleri ilk ağızdan iletti. 

AW005420_02
Vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini birinci ağızdan dinlemek, hızlı ve etkili çözüm üretmek amacıyla koordinasyon toplantısı düzenlediklerini belirten Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Ergüven, “Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Bir anlamda hem vatandaşın temsilcisi hem de bizi temsil eden bir işleviniz var. Bu bağlamda mahallelerimizin sorunları hakkında birçok defa ziyaretler gerçekleştirerek, ihtiyaç duyulan hizmetleri bizzat yerinde tespit ettik. Bu konuda ilgili birimlere gerekli talimatları vererek çalışma sezonu ile birlikte hizmetlerimizi yaptık. Ortak bir akılla her alanda, çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.