Elazığ İl Özel İdaresi, merkez ve ilçelere bağlı köylerde stabilize yol yapımı ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ İl Özel İdaresi, merkez ve ilçelere bağlı köylerde stabilize yol yapımı ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.

İlimizde yaşanan zorlu kışşartlarının ardından Nisan ayı ile birlikte köy yollarında yeniden düzenleme çalışması başlatan Elazığ İl Özel İdaresi, bu çalışmalarınışehrin farklı noktalarında sürdürüyor.

Halkımızın daha rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmaları amacıyla gerçekleştirilen yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları ile kışşartları dolayısıyla bozulan yollar da yeniden düzenleniyor.

“TURAN GAZETESİ ŞEHRE AYNA TUTUYOR!” “TURAN GAZETESİ ŞEHRE AYNA TUTUYOR!”

Belirli bir program çerçevesinde gerçekleştirilen yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları ile şehrin tamamında ulaşımın daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 

Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, şehrin birçok noktasında yoğun bir şekilde çalışma yürütüldüğü belirtilerek, “İlk baharın gelişiyle birlikte başlatılan yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları kapsamında ekiplerimiz hazırlanan program çerçevesinde şehrin birçok noktasında yoğun bir tempoyla çalışmaktadırlar. Gerçekleştirilen çalışmalar ile yol ağımız içerisinde vatandaşlarımız daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirecekler.” denildi.