BAŞKAN TUNCER’DEN ANLAMLI MESAJ  BAŞKAN TUNCER’DEN ANLAMLI MESAJ 

Cumhur ittifakı üyesi olmakla birlikte hükümetin birçok yanlışına sert muhalefet yapan ve bununla birlikte çözüm önerileri sunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, yerel seçimler öncesi il gezilerine başladı.

Bu kapsamda Malatya, Elazığ, Bingöl ve Diyarbakır illerini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, Elazığ’da vatandaşlarla buluştu.

c35d44a9-246d-4ab5-acf0-4484c5b28c74
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer ATEŞ, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Nurettin GÜL ve parti mensuplarıyla Yazıkonak halkıyla buluşan ve yerel seçimlerde 94 ruhunun yeniden ihyası amacıyla belediyelerin Yeniden Refah Partisi tarafından kazanılacağını ifâde eden ERBAKAN;  “Hakkın rızası, halkın mutluluğu için çalışan kadrolarımızla efsane hizmetleri yeniden gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek seçimlerle halkımızın Milli Görüş belediyeciliğine olan hasreti sona erecek ve birçok il ve ilçemiz Yeniden Refahlı kadrolarla yönetilecek.” Dedi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi aziz şehir Elazığ’da da İl, ilçe ve belde teşkilatlarında Belediye başkanlığı aday adaylığı başvurularını almaya başladıklarını ifâde eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer ATEŞ ise, Milli Görüş ruhuyla, Milli Görüş Belediyeciliğinin yeniden hâkim olması için tüm hızıyla seçimlere hazırlandıklarını söyledi.